Střední umělecká škola grafická

Probíhající plenéry 1.ročníků

 
fotofotofoto
Letní výtvarná akademie

 
16.-19.3.2018 GAME JAM na VOŠG

16.-19.3. tento víkend proběhne v Jihlavě na VOŠG interní game jam. Studenti oboru herní tvorby budou pracovat ve dvou až třech týmech na projektu podle zadaného tématu. Game jam bude zakončen prezentacemi, které proběhnou v pondělí 18. 3. dopoledne mezi 10. a 12. hodinou.Na prezentacích budou přítomni zástupci herních firem 2K Czech (Hangar 13), Paperash,CBE.

S radostí Vás zveme na výše zmíněné prezentace a testování vytvořených game jamových her.


ERASMUS+ Workshop 3D tisku v Portugalsku

VOŠG

Tento týden odcestoval vyučující 3D grafiky a animace Tomáš Jankó na 10ti denní workshop zaměřený na stavbu 3D tiskáren a dalších mikroprocesory řízených periférií do Portugalské Mesejeny. V červenci se tam pak odebere skupina 5-ti studenů školy k realizaci projektu tisku 3D modelů. Oba workshopy jsou realizovány v rámci programu ERASMUS+.


foto
Probíhající talentové zkoušky 2018

 
fotofotofotofoto
Talentovky nanečisto 1.12.2017

 
fotofotofotofotofoto
Úspěšný student Patrik Trachtulec

Absolvent naší školy Patrik Trachtulec (maturoval letos na jaře) se v létě se svým dokumentem (a zároveň klauzurní prací z 3. ročníku) dostal do nejužšího výběru v kategorii Dokument na filmovém festivalu Start film fest v Bystřici nad Pernštejnem. Tématem filmu byl portrét jeho dědečka, který se celý život věnoval fotbalu a trenérské práci.„Promítání jsme se i s dědečkem jakožto hlavním aktérem filmu zúčastnili přímo na místě a k našemu překvapení byli organizátoři velmi potěšeni, že jsme se osobně dostavili. Byl to pěkný zážitek a zajímavá zkušenost,“ napsal nám Patrik.

http://www.startfilm.cz/?p=1438 


Den otevřených dveří

 
fotofotofotofotofotofoto
Patrik Trachtulec

Absolvent naší školy Patrik Trachtulec (maturoval letos na jaře) se v létě se svým dokumentem (a zároveň klauzurní prací z 3. ročníku) dostal do nejužšího výběru v kategorii Dokument na filmovém festivalu Start film fest v Bystřici nad Pernštejnem. Tématem filmu byl portrét jeho dědečka, který se celý život věnoval fotbalu a trenérské práci.

Promítání jsme se i s dědečkem jakožto hlavním aktérem filmu zúčastnili přímo na místě a k našemu překvapení byli organizátoři velmi potěšeni, že jsme se osobně dostavili. Byl to pěkný zážitek a zajímavá zkušenost, napsal nám Patrik. „Přikládám odkaz k článku, kde o nás s dědečkem napsali: http://www.startfilm.cz/?p=1438 Mějte se fajn, Váš student, Patrik Trachtulec.


Návštěvní den 6.10.2017

 
foto
 
facebook sušg
erasmus
TOPlist